Srpen 2017

"Tichá bolest"

30. srpna 2017 v 23:00
Je mnoho způsobů..a důvodů ..proč být uzavřený ...smutný..a mlčet...Potkávala jsem za svůj život spousty lidí..hodných..dobrosrdečných...jízlivých...prolhaných..a zákeřných..Každý je jiný..nikoho nepředěláš...tak to v životě už chodí..!! Horší je když se potkáš s někým tváří..v .. tvář...nasloucháš jeho životnímu příběhu...čeho dosáhl..jaké měl vztahy...jak mu život ublížil...posloucháš..a věříš..protože Tě ani ve snu nenapadne...že zrovna tenhle člověk...který má obrovský dar výřečnosti..může mít dvě tváře.Jedna dokonalého člověka...s kterým se život vůbec nemazlil...a druhá...lháře...Dokáže být i galantní..na veřejnosti i pozorný...Po čase..když si ho pustíte do života..začínáte zjištovat..že něco je trochu jinak...nic neděláte dobře...neoblékáte se jak by jste měli..ničeho jste nedosáhli...zato on je pánem světa...!!!vše se musí dělat tak jak on chce...a hlavně...kdy chce...!!! Máte pocit..že už to nejste vy...ale někdo úplně jiný...že nežijete svůj život...ale život toho druhého...!!Mnoho se toho namluvilo o stalkingu..ale fyzickém..někdy si myslím...že i tohle s tím také tak trochu souvisí...co dělat ? nic..."mlčet "..protože by stejně nikdo nevěřil ..že ten tichý uhlazený člověk...jsou vlastně...dva v jednom...!

" Pánbůh asi spal.."

21. srpna 2017 v 15:37
To by mě také zajímalo...kde je rovnost...a kdo první vymyslel takovou.. zprominutím " ptákovinu"..že žena se stará o děti..chod domácnosti..pohodu rodinného krbu..k tomu samozřejmně ještě pracuje..!! za to by měla brát trojnásobek toho co muž...!! Nechci se nijak dotknou mužů...Jsou jistě i tací...co bravurně dokáží ženu plně zastoupit.Bohužel...mně tento " model dokonalého muže " nějak vždycky minul...Asi jsem nebyla pro žádného vhodnou motivací...Ale řekněte...která z nás by nechtěla být aspon jednou v roce chlap ? já ano...přijít domů z práce..lehnout na gauč...a říct..." já jsem servaná"..Také jsem...ale je mě to houby platné..všichni chtějí jíst...mít naklizeno ...vypráno a pohodu...už je to pro ně běžná rutina a samozřejmost...a ani si neuvědomí...že samo od sebe se nic neudělá...!!! proto..je mě opravdu záhadou..kdo kdy už v pravěku..tohle vymyslel...Smějící se.."Sakra...to je opravdu rovnost...!!!"

"Jednou je naposled"

19. srpna 2017 v 23:38
Žijete si svůj život..!!! Máte pohodu..řešíte přijemné i méně příjemné věci..Občas jste pozorovatelem Těch druhých..jejich hádek..urážení..stalkingu..nebo nedměrného pití toho druhého..!! V duchu si říkáte : Ještě ..že mně se to netýká..!!Omyl..!! Než se nadějete..jste účastníkem toho..co jste doposud jen vídali...jako tichý pozorovatel...!!!Obrovská láska...pozornost..které se vám dřív moc nedostávalo...!! Je to nové..imponující..!!Když na Vás někdo pořád čeká..ptá se..co jste celý den dělali...s kým jste se potkali..!!!Až do okamžiku..kdy se to začíná měnit v žárlivost..samozřejmně neoprávněnou..bojíte se pozdravit i známé na ulici...protože posilnění protějšku alkoholem vykoná také své..!! Takže raději děláte..že nikoho nevidíte..jen aby byl klid...!! Stejně ale není...Následujou sliby..i slzy..že už se to nebude opakovat..!! Která ženská dokáže odolat že ? Bez něj by se žilo těžko...ale s ním to také nejde..:!! Co s tím ? Ještě pár roků se to dá vydržet...než přijde opravdu to " Poslendní"..!!Je to škoda..protože takový jedinci mají obrovský dar...když jsou v pohodě..tak lepšího nenajdete..!! Ale když mají své dny..tak je to tornádo...co rozmetá všechno hezké..během okamžiku...a to nepoužívá žádného fyzického násilí..Ale psychické týrání také bolí...to mě věřte...!!! A věřte i tomu že říct to "poslední." není také vůbec lehké...!!..Zvlášt..když už se začínáte obvinovat...že i ve Vás je asi chyba..!! Nakonec to dáte...ale vzpomínky už nikdy nevymažete...!!!

" Jak tohle můžu pochopit ?"

8. srpna 2017 v 15:33
Narodil jsem se..Rozpačitý.Myslím..že jsem byl očekávané..milované miminko..RozpačitýVšichni byli štastní..a já spokojený..!!Kdy přišel zvrat a změna ?Zamračený.Když si máma s tátou přestali rozumět ?Já si je za rodiče nevybral..oni chtěli mně a já byl štastný..že je mám...!! byl jsem malinký..oba dva stejně miloval...oba je potřeboval..!! O to víc..že jsem začal mít problém..s "diagnozou"..které se říká odborně ADHD..Zamračený.Bylo to jejich rozhodnutí...jejich volba..nechtěli spolu dál být !!Zamračený..A tak jsem se stal dítětem " s batůžkem na zádech"..Oba dva založili nové rodiny..mám dvě nevlastní sestry..novou tetu a strejdu..!! Oba rodiče mám pořád stejně rád..!! Jen občas se zasním při pohledu na své vrstevníky..proč já to mám jinak ?Mám spoustu věcí jinak.!!..Snad jednou..až dospěju..tohle všechno pochopímZamračený..Zatím se na to pořád koukám " z pohledu dítěte." .které nedokáže pochopit spousty věcí..třeba to..proč se to všechno stalo zrovna mně !!..A proč já to mám jinak...!!Zamračený
Rozpačitý