Říjen 2018

ASPON JEDENKRÁT

23. října 2018 v 10:28
Jsem ta...která se "patlá" v minulosti...Hlavně když procházím těžkým obdobím...tak bych si moc přála...aby Ti co odešli tam..od kud není návratu.. tu byli na chviličku se mnou...!!! vždycky mě dokázali pomoc..povzbudit hezkým slovem...radou...a hned bylo o trochu lépé...Člověk si to neuvědomí v daném okamžiku..až s odstupem času..jak vzácné to bylo...Ted když mám " problém "..o kterém si myslím že ho neustojím...není vedle mně nikdo..kdo by řekl : jsi silná holka...Ty o dáš !!..Moc byh si přála..abych je neměla jen ve vzpomínkách....ale aspon jeden krát..říct...jak mě moc pomáhali..že ...mě chybí...a že mám velký strach...:!!!

"Fobie..."

8. října 2018 v 10:51
Nejsem posedlá..zvířecími miláčky...ale jako správnej "vesničánek"..máme pejska..samozřejmně venku ve výběhu..asi mám jiné myšlenkové pochody...ale podle mně každý tvor potřebuje svůj prostor a svobodu...a né být "panelákový" obyvatel..s možností..vyvenčení...Ale tohle je volba každého jedince..a nepřísluší mě to soudit...Jen nechápu..jak si někdo může domů pořídit třeba krysu...Překvapený..při návštěvě zverinexu..jsem tam neviděla moc andulek a papoušků..ale myši tam bylo nepočítaně...!!!Překvapený..jen při pohledu na ně...mě běhá mráz po zádech..!! nebojím se pavouka...žáby...ale krysa..ve mně vyvolává děs..Zamračený..řeknete si že jsem asi "jiný druh"...ale mám k tomu pádný důvod..!! Náš soused má vášen..!! chová ovce...a jednou za čas..zřejmně hubí potkany..a ty jsou tak dezorientovaný..že mají " korzo" na našem pozemku..Zamračený....v jednadvacátem století..když vám pobíhají před očima takové " hnusy" mám pocit že mě "klepne"....!!!..tahle havět ve mně vyvolává..fobii..a nepřekonatelný odpor....!!!

Jsem jaká jsem....

1. října 2018 v 15:59
Nejsem ničím vyjímečná...zažila jsem pár životních kotrmelců..které mě nikam neposouvali..naopak...S každým..mě vždy ubylo kousek sebevědomí..Ale i tak jsem byla v celku štastná...Né vždy " čítanková" dcera svých rodičů..I když v určité etapě mého dospívání si myslela..že jejich názory a výtky jsou tak zvaný " pravěk"..až když jsem je ztratila jsem si uvědomila...jak moc měli pravdu...a jaké jejich rady měli opodstatnění..!! Člověk musí ujít kus cesty..aby si občas uvědomil..co je důležité a co naopak je úpně bezvýznamné...Je až s podivem...jak se historie opakuje...vidím to na svých dětech..které si myslí " že ještě žiju na stromě "Smějící se..ale nijak se kvůli tomu nezlobím..jsem moc ráda že je mám...a že i oni jednou dojdou k poznání jako já...a budou zrovna tak " nesnesitelní" jako jsem já..a jací byli moje rodiče..Nejsem ta co by se hnala za karierou..nebo chtěla být něčím vyjímečná...Jsem to pořád já..ta která tu byla..a vždycky bude..pro Ty které mám ráda..a nikdy neodmítnu pomoc..pokud ji bude ode mne někdo potřebovat...Usmívající se